• Lektorky

• Mgr. Lucia Fürstová  riaditeľka Play wisely Malacky

Vyštudovala ošetrovateľstvo na Slovenskej zdravotníckej  univerzite v Bratislave. Pracovala v Detskej fakultnej nemocnici, neskôr v Národnom ústave srdcovo cievnych chorôb ako operačná sestra. Keď bola malá túžila pracovať s deťmi. S príchodom svojich dcér spoznávala samú seba a cesta života ju priviedla k Play Wisely®, ktoré ju nadchlo natoľko, že absolvovala školenie Play Wisely® v Prahe pod vedením zakladateľky Patty Hannan.

Medzi východiskové vedné odbory ošetrovateľstva patrí pedagogika a tak svoje poznatky doplnila štúdiom Montessori pedagogiky v Brne. Absolvovala kurz „nežná náruč rodičov“ a „psychomotorický vývoj detí 0 - 3 rokov“ podľa Evy Kiedroňovej v inštitúte vzdelávania Keny.

Z vlastnej skúsenosti vie, že Play Wisely® dáva zmysel.

• "Dieťa je ako nádej a sľub pre ľudstvo."